QUEENDOM BALL II.

Další extravagantní večer již brzy...

Qeendom logo.png

BALL

OPAVA.png
SpolFoto Web.png
KLUB ART.png

DĚKUJEME

TÉMATICKÝ VEČER PLNÝ HUDBY, MÓDY A TANCE

V sobotu 19. března proběhla zcela první tematická party Queendom Ball ve spolupráci s Opavskou kulturní organizací (OKO) v Klubu Art v srci Opavy.

Jednalo se o zcela první akci tohoto druhu v Opavě a okolí. Návštěvníci se nebáli vzít na sebe odvážné extravagantní a třpytivé outfity, aby se drželi zlatého dresscode a netrpělivě čekali, až se dostaví dvacátá druhá hodina a otevřou se brány do světa Queendom.

První show s názvem "Dynasty" představovala sílu a odhodlanost. Opona se s údery bubnů písně "Iconic" od Madonny rozestoupila a první blok celovečerní show začal. Jako první vystupovala Gorgona MDZA, která vytáhla na podium debutní vystupující Belindu Botox a společně vystoupily na píseň "I Don't Give A" od Madonny a Nicki Minaj, ta lehce navázala na její hit "Good Form". Jako třetí vstoupila na podium Fatale Vanity s rockovým songem od Miley Cyrus "Gimme What I Want" a na závěr nesměla chybět průkopnice dragu na sociálních sítích Dima Arrest s mixem hitů od raperky Doja Cat "Say So" a "Like That".

Společně se představili Opavskému publiku na remix "Boys Will Be Boys" a "Vogue".

Druhý akt "Prisoner" byl plný tajemna a lehké erotiky. Jako první roztančila Belinda publikum díky hitu "Alejandro" od Lady Gaga, následovala Dima s mushupem "Telephone" a "Prisoner" (protože Dima zvládne celkem 4 interprety najednou). Fatale Vanity nechala všechny přišpendlené na židlích při sexy songu "Streets" od Doja Cat. Závěrem aktu byla Gorgona s "Can't Get out of My Head" od Kylie. Nesměla chybět ani soutěž o nejrychleji vypité pivo.

Na závěr jsme si nechali ty největší hity. Nechyběl hit "Je Me Casse", na který Dima Arrest vystupovala v soutěži Česko Slovensko má talent, Fatale Vanity předvedla své nové číslo "Cowboys", Gorgona rozzpívala publikum s hity od Lady Gaga "Applause" a "Bad Romance". Akt zakončila Belinda Botox s baladon "Halo" od Beyoncé. Jako bonus vystupila Gorgona MDZA s "Celebration" od Madonny společně s ostatními queens.

PERFORMERS:

DIMA ARREST
FATALE VANITY
BELINDA BOTOX
GORGONA MDZA

PŘIPOMEŇTE SI QUEENDOM BALL NAŠIM PLAYLISTEM:
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ AKCI A REGISTRUJTE SE K ODBĚRU:

Děkujeme za odběr novinek!

LOOKBOOK